Załóż konto | Zaloguj

Bilety i imprezy w Jastrzębiu

TOR JASTRZĄB - Trening wyścigowy

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 08 Kwiecień, 2014  15:16

Opis oferty:

Informujemy, że 14.12.2013 odbędzie się trening wyścigowy, na Torze Jastrząb, pod Radomiem. Trening odbędzie się na konfiguracji trasy Długa Pętla. Na treningu będzie obowiązywać dyscyplina torowa, samochody będą wypuszczane na tor w bezpiecznych odstępach, na 8 minutowe sesje. Będzie profesjonalny pomiar czasu z wynikami na żywo (SMS i TV). Maksymalna liczba uczestników (samochodów) wynosi 50 (obowiązuje kolejność zgłoszeń).

ZAPOZNANIE Z TRASĄ:
http://www.youtube.com/watch?v=hDh6TZ2XvuA

Do dyspozycji uczestników dostępne będzie stanowisko serwisowe z wykwalifikowaną obsługą. Zadbamy również o pyszny catering.

W celu zgłoszenia na trening, prosimy o pobranie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na końcu wątku. Wypełniony formularz prosimy wysłać na adres prorallyschool@gmail.com (w temacie proszę wpisać "14.12.2013 zgłoszenie"), w odpowiedzi otrzymają Państwo numer konta, na które należy wpłacić wpisowe w wysokości 350 zł.

Przypominamy o konieczności jazdy w kaskach.

Równolegle do treningu chcemy przedstawić ofertę szkoleniową Pro Rally School.
O godzinie 10.30 zapraszamy wszystkich chętnych na wykład dotyczący techniki jazdy po torze (czas trwania ok. 30min). Wyjaśnimy podstawowe wyścigowe zasady jazdy torowej oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące Was pytania. Wykład poprowadzi Maciej Tonderski (Mistrz Polski Rallycross).

Asysta instruktora w ciągu całego dnia to koszt 100 zł. W koszt wliczona jest całodniowa możliwość konsultacji oraz 3 sesje instruktora na prawym fotelu. .

Oferta wynajmu rajdowego Subaru Impreza STi z instruktażem dla początkujących:
1 sesja - 250 zł
3 sesje - 650 zł
10 sesji - 2250 zł

Oferta wynajmu rajdowego Subaru Impreza STi z instruktażem dla zaawansowanych i zawodników ustalana jest indywidualnie.

W celu ułatwienia dojazdu na tor, przygotowaliśmy rajdową książkę drogową, prowadzącą od stacji Statoil przy ulicy Czarnieckiego 73 w Radomiu do bramy wjazdowej na Tor Jastrząb (załącznik: ksiazka drogowa.pdf)

Kontakt: 537 999 110 Michał Pryczek

Przyjeżdżajcie! :)
Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.
Wyświetleń: 663
  • Promuj ogłoszenie
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń ogłoszenie